AKTUALNOŚCI

 

Beauty Face otrzymało nagrodę "PRESTIŻOWY PRODUKT ROKU" za nową linię maseczek Intelligent skin Therapy na płacie ze skórek i liści banan!

Intelligent skin Therpay to linia 18 masek na pierwszym na świecie 100% biodergradowlnym płacie. Absorbcja składników aktywnych w skórze jest 90% wyższa niż tradycyjnych maskach na płatach bawełnianych.

 

 

Producent kosmetyków marki BautyFace, MOOYA i Inteligent Skin Therpy, jako pierwsza Polska firma został członkiem prestiżowej amerykańskiej organizacji PBA, czyli Amerykańskiego Stowarzyszenia Kosmetyki Profesjonalnej.

Cieszymy się z tego wyróżnienia szczególnie, że nasze produkty zostały docenione nie tylko w Europie, ale również na bardzo wymagającym rynku USA.

 

 

BeautyFace, laureatem Perły Dni Urody i SPA w kategorii Najciekawszy Produkt Kosmetyczny 2013

BeautyFace, laureatem Perły Dni Urody i SPA w kategorii Najciekawszy Produkt Kosmetyczny 2013

Podczas II Targów Kosmetyczno – Fryzjerskich we Wrocławiu, jednych z najważniejszych imprez na rynku kosmetycznym w Polsce, marka BeautyFace otrzymała nagrodę główną – Perłę Dni Urody i SPA w kategorii Najciekawszy Produkt Kosmetyczny 2013 za Linię Profesjonalnych Zabiegów do Pielęgnacji Twarzy i Szyi MOOYA MASKA +KREM.

 

 

 

 

 

Sukces marki BeautyFace na międzynarodowych targach kosmetycznych Bolonia 2013

Sukces marki BeautyFace na międzynarodowych targach kosmetycznych Bolonia 2013

W dniach 8 -11 marca 2013 roku marka BeautyFace po raz pierwszy uczestniczyła w największych w Europie międzynarodowych targach kosmetycznych Cosmoprof Bolonia 2013.  Innowacyjne produkty i dbałość o jakość sprawiły, że znalazła się ona w gronie firm kosmetycznych posiadających potencjał na „podbicie”       produktami zagranicznych rynków.


Sklep jest w trybie podglądu


Wszelkie Prawa Zastrzeżone. © BeautyFace 2014

Największy wybór masek profesjonalnych i HOME SPA. Kolagen, płatki pod oczy Biopeptydy, komórki macierzyste, wypełniacze. Super Promocje. Collagen, Najlepsze ceny dla salonów, płatki kolagenowe pod oczy, płatki hydrożelowe, maski , płaty, maski hydrożelowe, złote maski kolagenowe, home spa, płatki pod oczy, maski na ciało, maski na płącie, maski bawełniane, aktywne serum, maski profesjonalne

{nocache:ea2957111c0202df1ea3810df8dca9db#0}
Sklep internetowy Shoper.pl