Regulamin

Regulamin dokonywania zakupów w sklepie Beauty Face

1.
Regulamin określa zasady dokonywania zakupów w sklepie internetowym prowadzonym przez Sprzedającego.

2.
Sprzedającym jest Inspire Sp z o.o. o numerze NIP Nr 521 353 65 66 Regon 141946937  Firma zarejestrowana w XIII wydział gospodarczy Krajowego rejestru sądowego pod  nr KRS 000032463, z siedzibą Łuki Małe 20A, 02-434 Warszawa.

3.
Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

4.

Sprzdający ponosi ponosi odpowiedzialność za ewentualne wady produktu.

5.
Sprzedający dokłada starań, aby na każdym etapie kupowanie było proste i nie sprawiało żadnych problemów. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów lub pytań prosimy o kontakt: E-mail: beautyface @beautyface.pl

lub pod numerem telefonu +48 22 888 02 85 lub podcztaa na adres wskazany w pkt 2 regulaminu.

6.
Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

7.
Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

W pozostałych wypadkach dowodem zakupu będzie paragon fiskalny.

8.
Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich, pośrednictwem Poczty Polskiej i przesyłek InPost. Kupujący pokrywa koszty dostawy zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie sklepu, widocznym podczas składania zamówienia.

9.
Możliwe są następujące formy płatności:

* przelewem na konto - rezerwujemy towar na 48 godzin w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zwrotny zawierający numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.

* rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem - prowadzone są za pośrednictwem Centrum rozliczeniowego Dotpay oraz Ecard.

* za pobraniem - wyjątkowo, na wyraźne życzenia klienta. Nie realizujemy jednak tej formy wysyłki przy jakichkolwiek promocjach i akcjach specjalnych.

Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu.

10.
Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu i jego zaksięgowania.

Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Firma kurierska i InPost dostarczają przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek.

11.

Dokonując zakupu Kupjący wyraża zgodę na wszelkie dodatkowe płatności związane z umową sprzedaży, z tym koszty wysyłki, obsługi płatności, koszty ubezpieczenia zgodne z cennikiem transportu sprzedającego.

12.

Klient ma prawo odstąpić od umowy odstąpienia od umowy bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów w ciągu 14 dni od daty realizacji usługi. W taki  przypadku sprzedający zobowiązuje się zwrócić Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności wraz z kosztami dostarczenia rzeczy przez konsumenta.

Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego kosztów wysyłki jeżeli są one wyższe niż w/w określone w cenniku transportu Sprzedającego.

13.
W przypadku niezgodności towaru z umową, reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, informacje należy odesłać na adres sklepu wskazany w zakładce KONTAKT w menu.

W przypadku zakupu kupi wadliwego produkt, składając reklamację, Kupujący ma prawo wyboru między , wymianą,  a odstąpieniem od umowy.

14.
Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 30 dni. Jeżeli w ciągu 30 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie uznaje się za uzasadnione.

15.
W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi Sprzedający.

16.
Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

17.
Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

 

Sklep jest w trybie podglądu


Wszelkie Prawa Zastrzeżone. © BeautyFace 2014

Największy wybór masek profesjonalnych i HOME SPA. Kolagen, płatki pod oczy Biopeptydy, komórki macierzyste, wypełniacze. Super Promocje. Collagen, Najlepsze ceny dla salonów, płatki kolagenowe pod oczy, płatki hydrożelowe, maski , płaty, maski hydrożelowe, złote maski kolagenowe, home spa, płatki pod oczy, maski na ciało, maski na płącie, maski bawełniane, aktywne serum, maski profesjonalne

{nocache:285df6b91b02ad0d75292908fb82d16c#0}
Sklep internetowy Shoper.pl