gtag('config', 'AW-980745414');

AKTUALNOŚCI

 

Beauty Face otrzymało nagrodę "PRESTIŻOWY PRODUKT ROKU" za nową linię maseczek Intelligent skin Therapy na płacie ze skórek i liści banan!

Intelligent skin Therpay to linia 18 masek na pierwszym na świecie 100% biodergradowlnym płacie. Absorbcja składników aktywnych w skórze jest 90% wyższa niż tradycyjnych maskach na płatach bawełnianych.

 

 

Producent kosmetyków marki BautyFace, MOOYA i Inteligent Skin Therpy, jako pierwsza Polska firma został członkiem prestiżowej amerykańskiej organizacji PBA, czyli Amerykańskiego Stowarzyszenia Kosmetyki Profesjonalnej.

Cieszymy się z tego wyróżnienia szczególnie, że nasze produkty zostały docenione nie tylko w Europie, ale również na bardzo wymagającym rynku USA.

 

 

BeautyFace, laureatem Perły Dni Urody i SPA w kategorii Najciekawszy Produkt Kosmetyczny 2013

BeautyFace, laureatem Perły Dni Urody i SPA w kategorii Najciekawszy Produkt Kosmetyczny 2013

Podczas II Targów Kosmetyczno – Fryzjerskich we Wrocławiu, jednych z najważniejszych imprez na rynku kosmetycznym w Polsce, marka BeautyFace otrzymała nagrodę główną – Perłę Dni Urody i SPA w kategorii Najciekawszy Produkt Kosmetyczny 2013 za Linię Profesjonalnych Zabiegów do Pielęgnacji Twarzy i Szyi MOOYA MASKA +KREM.

 

 

 

 

 

Sukces marki BeautyFace na międzynarodowych targach kosmetycznych Bolonia 2013

Sukces marki BeautyFace na międzynarodowych targach kosmetycznych Bolonia 2013

W dniach 8 -11 marca 2013 roku marka BeautyFace po raz pierwszy uczestniczyła w największych w Europie międzynarodowych targach kosmetycznych Cosmoprof Bolonia 2013.  Innowacyjne produkty i dbałość o jakość sprawiły, że znalazła się ona w gronie firm kosmetycznych posiadających potencjał na „podbicie”       produktami zagranicznych rynków.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl