gtag('config', 'AW-980745414');

O BEAUTYFACE

O BEAUTYFACE

BeautyFace to rodzinna polska firma, w której w ogromną pasją każdego dnia poszukujemy pomysłów jak stworzyć najlepsze maseczki i gotowe zabiegi, które nie tylko poprawią wygląd cery, ale przyniosą radość i uśmiech oraz pozwolą stworzyć w domowym zaciszu magiczne domowe SPA.  Ponieważ zadowolenie i przyjemność stosowania jest dla nas najważniejsze staramy każdego dnia myślimy o tym jak ulepszyć produkt, jak zastosować bardziej chłonny materiał lub by tak złożyć płat by dać maksymalny komfort stosowania. Obecnie nie tylko posiadamy największy wybór masek i gotowych zabiegów na świecie (ponad 300 rodzajów) ale każda z naszych masek jest zupełnie inna niż maseczki jakie znaleźć można na rynku. Jako jedyni posiadamy maski na 100% bio-degradowalnym płacie z banana, jako jedynie mamy europejskie kształty masek (sami tworzymy wykrojniki po zmierzeniu setek kobiet) oraz używamy składników jakich nie znajdziecie w innych maseczkach.

NASZA MISJA

W BeautyFace wierzymy, że każda kobieta ma prawo do wyjątkowej pielęgnacji skóry, bez względu na wiek, rodzaj cery czy grubość portfela. Dlatego kreując trendy na rynku HOME SPA BeautyFace jako pierwsza firma w Europie wprowadziła do sprzedaży w sklepach detalicznych linię profesjonalnych zabiegów na bazie naturalnego kolagenu morskiego.

Aplikacja zabiegu BeautyFace jest bardzo prosta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Każda osoba może w domowym zaciszu uzyskać podobny efekt jak w profesjonalnym salonie kosmetycznym, a co najważniejsze widoczny od razu.

 

Jako pierwsza polska firma należymy do Amerykańskiego Stowarzyszenia Kosmetyki profesjonalnej PBA.

A nasze kosmetyki cieszą się uznaniem Kobiet w wielu krajach Europy , Azji  i w USA.

 
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl