Mój tytuł
ZOSTAŃ PARTNEREM

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 BEAUTYFACE WSPÓŁPRACA DROGERIE I SKLEPY KOSMETYCZNE       BEAUTYFACE WSPÓŁPRACA SALONY I SPABEAUTYFACE HOTELE I OŚRODKI SPA     BEAUTYFACE DYSTRYBUTORZY WSPÓŁPRACA

BeautyFace to szybko rozwijająca się marka innowacyjnych kosmetyków, która w szybkim czasie stała się liderem w kosmetyce Home SPA. Naszym celem jest tworzenie nowoczesnych, naturalnych produktów pielęgnacyjnych opartych na wyjątkowo skutecznych recepturach. Kosmetyki BeautyFace to składy stworzone na bazie najnowszych osiągnięć w dziedzinie biotechnologii oraz wyjątkowo silne i bezpieczne stężenie aktywnych substancji. Dzięki temu możemy dbać w skórę milionów kobiet i wraz z nimi cieszyć się wspaniałymi rezultatami.

POZNAJ NASZE PRODUKTY


Odpowiadając na potrzeby klientów zarówno oczekujących skutecznej pielęgnacji salonowej jak i domowej BeautyFace posiada w swojej ofercie :

    * kosmetyki profesjonalne przygotowane wyłącznie do użytku profesjonalnego
    * kosmetyki profesjonalne w postaci gotowych zabiegów dedykowane do użytku domowego


BEAUTYFACE PAKIET MATERIAŁÓWOd marca 2012 roku idąc za trendem "Home Spa" rozpoczęliśmy proces wprowadzania linii "Home Spa" do najlepszych drogerii, perfumerii i sklepów kosmetycznych na terenie całego kraju a także umożliwiliśmy naszym partnerom profesjonalnym (salony i SPA) uzyskanie dodatkowych korzyści poprzez dystrybucję kosmetyków BeautyFace. By wspierać naszych partnerów prowadzimy działania pozwalające budować większą wiedzę o produktach oraz przygotowaliśmy pakiet materiałów promocyjnych wspomagających współpracę:

  • ozdobny ekspozytor na produkty

  • plakaty

  • ulotki

 

BEAUTYFACE DISPLAY NA MASKI

 

Mając na uwadze ograniczoną ilość miejsca na półce sklepowej płaty BeautyFace dostępne są w 1 ozdobnym dyspozytorze zawierającym 10 rodzajów masek.

Zabiegi w pakiecie zostały skomponowane w display-u tak, by gwarantować jak najlepszą sprzedaż produktów.

 

 

W wariancie podstawowym znajdą Państwo:

BEAUTYFACE SKŁAD PAKIETU

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl