Czas realizacji zamówień

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 200 zł oraz nie charakteryzują się dużą wagą lub gabarytami.

**Czas dostawy wynosi ok 2 do 5 dni roboczych od dnia opłacenia zamówienia i może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie Poczty Polskiej

 

Przesyłki Kurierskie !
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy w ciągu 24 godzin od dnia nadania przesyłki . Przesyłki kurierskie są nadawane w ciągu 24 godzin od ołacenia zmaówienia. wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 10 kg. W przypadku produktów o wadze większej niż 10 kg paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

 

 

BeautyFace nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki.

W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej.

Sklep jest w trybie podglądu


Wszelkie Prawa Zastrzeżone. © BeautyFace 2014

Największy wybór masek profesjonalnych i HOME SPA. Kolagen, płatki pod oczy Biopeptydy, komórki macierzyste, wypełniacze. Super Promocje. Collagen, Najlepsze ceny dla salonów, płatki kolagenowe pod oczy, płatki hydrożelowe, maski , płaty, maski hydrożelowe, złote maski kolagenowe, home spa, płatki pod oczy, maski na ciało, maski na płącie, maski bawełniane, aktywne serum, maski profesjonalne

{nocache:dcc1aae3fe3c0619d561af7cf401caaa#0}
Sklep internetowy Shoper.pl