Znaki Towarowe/Trademark

Informujemy, że Firma Inspire Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie właścicielem praw autorskich i przemysłowych do zarówno Mark, znaków towarowych i wzorów przemysłowych:

BeutyFace

 

MOOYA

 

 

Intelligent Skin Therpay


 

Firma Inspire Sp. z o.o posiada wszystkie prawa autorskie do opakowań produktów oraz wszystkich ich elementów a same opakowania oraz znak towarowy są zarejestrowane  na terenie Unii Europejskiej a tym samym podlegają pełnej ochronie prawnej.

Posługiwanie się wyżej wymienionymi znakami towarowymi, całością lub częścią chronionych wzorów przemysłowych (opakowań marki BeautYFace , MOOYA i Intelligent Skin Therpay) jest przestępstwem a jego użycie to złamanie prawa i grozi pociągniecie, do odpowiedzialności karnej i finansowej.

Zespół Prawny

BeautyFace Polska

Inspire Sp. z o.o.

 

 

Sklep jest w trybie podglądu


Wszelkie Prawa Zastrzeżone. © BeautyFace 2014

Największy wybór masek profesjonalnych i HOME SPA. Kolagen, płatki pod oczy Biopeptydy, komórki macierzyste, wypełniacze. Super Promocje. Collagen, Najlepsze ceny dla salonów, płatki kolagenowe pod oczy, płatki hydrożelowe, maski , płaty, maski hydrożelowe, złote maski kolagenowe, home spa, płatki pod oczy, maski na ciało, maski na płącie, maski bawełniane, aktywne serum, maski profesjonalne

{nocache:dcc1aae3fe3c0619d561af7cf401caaa#0}
Sklep internetowy Shoper.pl